Profil dziennikarski

Koszt II rok: 150 zł / miesiąc

Koszt III rok: 160 zł / miesiąc

Koszt IV rok: 170 zł / miesiąc

Forma szkoły: Liceum ogólnokształcące dla dorosłych

Tryb nauczania: Zaoczny

Czas trwania: 4 lata (8 semestrów)

Podbudowa: świadectwo ukończenia szkoły podstawowej (8 letniej) / gimnazjum/ zasadniczej szkoły zawodowej

Nasze sale wykładowe

Opis profilu

Słuchacze poznają zasady funkcjonowania mediów, poznają tajniki dziennikarstwa.
Nauka w tej klasie przygotuje do zdobycia umiejętności na studiach do tego, by odnieść
sukces w świecie, w którym liczą się umiejętności autoprezentacji i znajomość świata mediów
i multimediów.

Zajęcia specjalizacyjne

z nowych mediów, fotografii, warsztaty telewizyjne i radiowe

To proste: wypełnij i wyślij formularz rejestracji online. Możesz wybrać konkretny profil, albo zaznaczyć „wybierz profil później”. W ciągu 24 h zadzwonimy do Ciebie i odpowiemy na Twoje pytania.

Co zyskasz ucząc się w liceum ogólnokształcącym Vademecum?

• będziesz pracować w nowoczesnych salach
  • zdobędziesz cenne doświadczenie już w trakcie nauki
  • przygotujemy Cię do matury

Zgłoś swoje zainteresowanie ofertą i promocjami

obowiązującymi w bezpłatnej Medycznej Szkole Policealnej Vademecum w Nysie w wygodnej dla Ciebie formie!

Biuro rekrutacji skontaktuje się z Tobą we wskazanym terminie i przestawi ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!