Bezpłatne Szkoły medyczne

Szkoła Medyczna Nysa

blank
blank
blank

Bezpłatna Szkoła Medyczna Vademecum Nysa

Medyczne szkoły to atrakcyjna, bezpłatna forma zdobycia zawodu odpowiednia dla tych wszystkich, którzy chcieliby zdobyć konkretny zawód, czy też podwyższyć swoje kwalifikacje. Dzięki takiej formie kształcenia możesz zdobyć uprawniania w wielu ciekawych zawodach jakich nie oferują inne formy kształcenia takich jak: Opiekun medyczny, Terapeuta zajęciowy, Technik masażysta, Higienistka stomatologiczna. Bezpłatna Szkoła Medyczna Vademecum kształci w tych zawodach medycznych już od 7 lat 🚑 w łatwy i praktyczny sposób. W 100% bezpłatnie 🆓

Co zyskasz zapisując się na jeden z bezpłatnych kierunków w naszej szkole medycznej?

  1. Będziesz się uczył za darmo
  2. Otrzymasz dodatkowo bezpłatne certyfikaty potwierdzające zdobyte przez Ciebie umiejętności
  3. Otrzymasz kurs 50% TANIEJ- Rejestratorka medyczna lub Opiekun Osób starszych (To Ty wybierasz)
  4. Zdobędziesz konkretny, pożądany na rynku pracy zawód i umiejętności
  5. Będziesz miał możliwości kontunuowania u nas nauki na studiach wyższych
  6. Będziesz uczył się w sympatycznej atmosferze

Kto może uczestniczyć w Bezpłatnej Szkole Medycznej Nysa Vademecum?

W bezpłatnej szkole medycznej może uczestniczyć każda zainteresowana osoba, która posiada średnie wykształcenie (matura nie jest wymagana).

Czas trwania nauki

Policealna Szkoła Zawodowa , w zależności od nauczanych kwalifikacji, trwa zwykle 3 lub 4 semestry.

Uprawnienia po ukończeniu Szkoły Medycznej Vademecum Nysa

Osoba, która ukończy szkołę medyczną i zda egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie, w zakresie danej kwalifikacji, otrzymuje świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie i prawo do wykonywania zawodu w zakresie posiadanej kwalifikacji. Po zdaniu wszystkich kwalifikacji obowiązujących w danym zawodzie otrzymuje się tytuł technika.

Dokumenty potwierdzające ukończenie szkoły medycznej:

  • Zaświadczenie MEN o ukończeniu szkoły medycznej
  • Suplement do zaświadczenia zawierający program szkoły.
  • Świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie wydane przez OKE

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.