Ruszyła nowa rekrutacja w ECN Vademecum!

ECN Vademecum – Rozpoczeło rekrutację na wszystkie formy edukacyjne jakie są prowadzone w Nysie, ul. Poznańska 1. Wzorem ubiegłej rekrutacji będziemy rekrutować nie tylko w siedzibie firmy ale także w naszym punkcie w Galerii Dekada!

Czy będzie coś nowego w tej rekrutacji? Czy czymś Was zaskoczymy? Oczywiście!

Zaczynamy od nowości!

Oferta Bezpłatnej Szkoły Medycznej Vademecum wzbogaciła się o nowy kierunek „Terapeuta zajęciowy”. Wiemy, że pytaliście, wiemy że czekaliście, więc jest można się rekrutować. Na blogu jest już nowy artykuł TUTAJ

opisujący ten kierunek, w tym także jego związek z nową ustawą o zawodach medycznych.

A jeśli już o ustawie mowa to w ustawie tej znalazło się także miejsce dla pozostałych naszych zawodów medycznych jak: Opiekun medyczny, Technik masażysta, Higienistka stomatologiczna. Projekt ustawy wprowadza mechanizmy zapewniające dostęp do wykonywania zawodu medycznego tylko profesjonalistom w danym zawodzie medycznym, którzy posiadają określone przepisami prawa kwalifikacje zawodowe. W związku z tym, regulacje zawarte w projekcie ustawy będą stanowiły gwarancję zatrudniania w systemie ochrony zdrowia wysoko wykwalifikowanej i kompetentnej kadry medycznej, fachowo i rzetelnie udzielającej świadczeń opieki zdrowotnej. Jeśli więc interesuje Cię ta tematyka zapisz się na któryś z kierunków medycznych to dobry moment zdobycia tych kwalifikacji.

Sprawdź ofertę TUTAJ

Nie interesuje Cię branża medyczna? Nie ma problemu. Zapraszamy do naszej bezpłatnej Policealnej Szkoły Zawodowej Vademecum – to atrakcyjna forma zdobycia zawodu odpowiednia dla tych wszystkich, którzy chcieliby zdobyć konkretny zawód, czy też podwyższyć swoje kwalifikacje. Dzięki takiej formie kształcenia możesz zdobyć uprawniania w wielu ciekawych zawodach jakich nie oferują inne formy kształcenia. Co ważne dla Vademecum dodatkowo nauka u nas jest wzbogacana dodatkowymi bezpłatnymi szkoleniami poszerzającymi znacznie wiedzę w danym obszarze kształcenia. Tu możesz zdobyć tytuł Technika Administracji z certyfikatem języka migowego czy Technika Usług Kosmetycznych z certyfikatem Souvre a może skusisz się na Florystę z dodatkowym Kursem Florystyki Bożonarodzeniowej?

Sprawdź ofertę TUTAJ

A może lubisz zwierzęta i interesuje Cię technik weterynarii? Tak? To zapraszamy na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe (KKZ) – to nowa forma zdobycia zawodu odpowiednia dla tych wszystkich, którzy chcieliby możliwie jak najszybciej zdobyć konkretny zawód, czy też podwyższyć swoje kwalifikacje. Tu właśnie kształcimy wszystkich Techników weterynarii ale nie tylko. Dzięki takiej formie kształcenia na zajęcia przychodzi się głównie po to, aby zdobywać praktyczne umiejętności, teorię można w dużej mierze opanować dzięki wykorzystaniu metod i technik kształcenia na odległość. W kursie może uczestniczyć każda zainteresowana osoba, która ukończyła 18 lat bez względu na posiadane wykształcenie (za wyjątkiem zawodów, gdzie jest wymóg posiadania średniego wykształcenia).

Sprawdź ofertę TUTAJ

Chyba ze potrzebujesz po prostu średniego wykształcenia. Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych to droga w kierunku własnego rozwoju osobistego. Brak średniego wykształcenia jest przeszkodą w uzyskaniu lepszej pracy lub intratnego awansu zawodowego. LO dla dorosłych to szansa dla tych wszystkich, którzy przerwali naukę w szkole dziennej, podjęli pracę ale teraz na rynku pracy są mało konkurencyjni. Kto może się uczyć w LO dla dorosłych: każdy, kto ukończył gimnazjum, ośmioletnią szkołę podstawową, bądź zasadniczą szkołę zawodową. Czas trwania LO: nauka w tego typu szkole trwa cztery lata (8 semestrów) i zapewnia dobre przygotowanie do egzaminu maturalnego. Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna wspiera uczniów w procesie przygotowania się do egzaminu maturalnego.

A my dodatkowo mamy 4 profile. Jakie sprawdź sam TUTAJ

Nie? Nic Cię nie interesuje? To może kurs zawodowy dla zabicia czasu?

Kursy zawodowe to nowa forma podwyższenia swoich kwalifikacji  odpowiednia dla tych wszystkich, którzy uważają, że powinni zwiększyć zakres swoje wiedzy w określonych dziedzinach lub dla tych, którzy szukają ciekawego zawodu dla siebie. Kursy zawodowe to także propozycja dla tych, którzy chcą się szybko przekwalifikować i zostać specjalistą w interesującej ich dziedzinie. Kursy te to duża dawka wiedzy praktycznej przekazanej w przystępny sposób przez wykładowców – specjalistów w tej dziedzinie. Kursanci mogą wybierać w bogatej ofercie kursów. Są to:  Kurs: Rejestratorka medyczna,  Kurs – Opiekun osób niepełnosprawnych i chorych, Kurs – Opiekun osób starszych, Kurs – Opiekun w domu pomocy społecznej, Kurs – Podstawy żywienia osób chorych, Kurs – Podstawy żywienia osób w starszym wieku.   Kursy są prowadzone w wygodnej formule: zdalnie w czasie rzeczywistym prowadzone przez wykładowcę w profesjonalnych studiach nagrań, gdzie wykorzystują oni do zajęć platformy edukacyjne wykorzystując nowoczesne metody nauczania.

W tym pierwszym okresie rekrutacji mamy mnóstwo promocji! Więc na co czekasz?

Rekrutuj się jak najszybciej !!! I biegnij korzystać z wakacji!!!