I stopnia

W swojej ofercie posiadamy studia licencjackie

Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej w Podkowie Leśnej Punkt Konsultacyjny w Nysie w Instytutach:

1. Nauk Społecznych w specjalności:

• zarządzanie zasobami ludzkimi

W ofercie:

• Zaoczne studia ze specjalnym programem dla posiadających maturę absolwentów szkół policealnych ekonomicznych/administracyjnych (realizowane jako indywidualny tok studiów)

Ponadto:

• 3-letnie dzienne

2. Promocji Zdrowia w specjalnościach:

• Promocja zdrowia z elementami zdrowia publicznego
  • Promocja zdrowia w pracy geriatrycznej
  • Promocja zdrowia i urody

W ofercie:

• Zaoczne studia ze specjalnym programem dla posiadających maturę absolwentów szkół policealnych o profilu medycznym (realizowane jako indywidualny tok studiów)
  • 3-letnie dzienne

3. Turystyki w specjalnościach:

• turystyka śródziemnomorska
  • turystyka śródziemnomorska z elementami turystyki uzdrowiskowej i SPA

W ofercie:

• Zaoczne studia ze specjalnym programem dla posiadających maturę absolwentów szkół policealnych turystycznych i hotelarskich (realizowane jako indywidualny tok studiów)
  • 3-letnie dzienne

4. Mediów i Dziennikarstwa w specjalnościach:

• Dziennikarstwo i komunikacja medialna
  • Etyka społeczna i zawodowa

W ofercie:

• Zaoczne studia ze specjalnym programem dla posiadających maturę absolwentów szkół policealnych o kierunkach administracja, ekonomia lub kierunkach pokrewnych.(realizowane jako indywidualny tok studiów)

Dane teleadresowe:

Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna Punkt konsultacyjny w Nysie