Bezpłatne Szkoły policealne

Technik usług kosmetycznych szkoła policealna
Szkoła policealna Florysta

Bezpłatna Szkoła Policealna Vademecum

Policealne szkoły to atrakcyjna, bezpłatna forma zdobycia zawodu odpowiednia dla tych wszystkich, którzy chcieliby zdobyć konkretny zawód, czy też podwyższyć swoje kwalifikacje. Dzięki takiej formie kształcenia możesz zdobyć uprawniania w wielu ciekawych zawodach jakich nie oferują inne formy kształcenia  takich jak: Florystka, Technik Usług Kosmetycznych, Technik BHP, Technik administracji, Asystent osoby niepełnosprawnej z podstawami żywienia osób chorych, Opiekunka środowiskowa z podstawami żywienia osób chorych, Opiekun w domu pomocy społecznej z podstawami animacji życia kulturalnego osób dorosłych, Opiekun osoby starszej z podstawami żywienia osób starszych. Bezpłatna Szkoła Policealna Vademecum kształci w tych zawodach już od 7 lat 🚑 w łatwy i praktyczny sposób.

Co zyskasz zapisując się na jeden z bezpłatnych kierunków w Bezpłatnej Szkole Policealnej Vademecum?

✔ Zagwarantujesz sobie stabilną pracę w wybranym zawodzie

✔ Otrzymasz bezpłatne certyfikaty

✔Otrzymasz bezpłatny kursy

✔ Rozwiniesz swoje kompetencje pod okiem doświadczonych praktyków

✔ Masz możliwość kontynuowania nauki na studiach licencjackich w Instytucie promocji Zdrowia lub w Instytucie nauk Społecznych

✔ Wzrośnie Twój status społeczny

✔ Otrzymasz nowe możliwości na rynku pracy!

Kto może uczestniczyć w Bezpłatnej Szkole Policealnej?

W bezpłatnej szkole policealnej może uczestniczyć każda zainteresowana osoba, która posiada średnie wykształcenie (matura nie jest wymagana).

 Kierunek przyda się na pewno:

👩🏻🦱 Osobom, którym nie powiodło się na maturze, ale skończyły szkołę średnią, a które chcą kontynuować edukację

👧🏻 Osobom, szukającym stabilnego zawodu na teraz i na przyszłość

👨🏻⚕️ Specjalistom pracującym już w branży

Czas trwania Bezpłatnej Szkoły Policealnej

Policealna Szkoła Zawodowa , w zależności od nauczanych kwalifikacji, trwa zwykle 2, 3 lub 4 semestry.

Uprawnienia po ukończeniu bezpłatnej szkoły policealnej Vademecum

Osoba, która ukończy szkołę medyczną i zda egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie, w zakresie danej kwalifikacji, otrzymuje świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie i prawo do wykonywania zawodu w zakresie posiadanej kwalifikacji. Po zdaniu wszystkich kwalifikacji obowiązujących w danym zawodzie otrzymuje się tytuł technika.

Dokumenty potwierdzające ukończenie szkoły policealnej:

  • Zaświadczenie MEN o ukończeniu szkoły policealnej
  • Suplement do zaświadczenia zawierający program szkoły.
  • Świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie wydane przez OKE

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.