Wynajem sal szkoleniowych

Dobre miejsce na Twoje szkolenia, warsztaty, prezentacje czy wykłady.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, wynajmu sal szkoleniowych  w Nysie, dysponujemy 13 salami szkoleniowymi  niedaleko centrum miasta. Z naszych usług od lat korzystają setki firm z kraju i zagranicy.

Poniżej prezentujemy naszą ofertę sal szkoleniowych i konferencyjnych. W pomieszczeniach można dowolnie zmieniać ustawienie stołów i krzeseł. Oprócz opisanych konfiguracji w wielu salach możliwe są jeszcze inne ustawienia .Wszelkie nietypowe preferencje prosimy zgłaszać z wyprzedzeniem.

DUŻE SALE SZKOLENIOWE do 88 osób – 2 sale

Sala audytoryjna swobodnie pomieści do 88 osób w układzie teatralnym, jest dobrym wyborem dla osób poszukujących miejsca na większe szkolenia czy konferencje. Sala jest przestronna i jasna, zapewnia wygodę i komfort pracy. W cenie wynajmu znajduje się korzystanie z projektora z podłączem do Internetu oraz z ekranu.

DUŻE SALE SZKOLENIOWE do 60 osób – 5 sal

Przestronna sala szkoleniowa przeznaczona dla grup do 60 osób. Istnieje możliwość dostosowania układu krzeseł do charakteru i systemu prowadzonych zajęć. Sala jest przestronna i jasna, zapewnia wygodę i komfort pracy. W cenie wynajmu znajduje się korzystanie z projektora z podłączem do Internetu oraz z ekranu.

ŚREDNIE SALE SZKOLENIOWE do 40 osób – 3 sale

Przestronna sala szkoleniowa przeznaczona dla grup do 36 osób. Istnieje możliwość dostosowania układu krzeseł do charakteru i systemu prowadzonych zajęć. Sala jest przestronna i jasna, zapewnia wygodę i komfort pracy. W cenie wynajmu znajduje się korzystanie z projektora z podłączem do Internetu oraz z ekranu.

MAŁE SALE SZKOLENIOWE do 20 osób – 3 sale

Przestronna sala szkoleniowa przeznaczona dla grup do 20 osób. Istnieje możliwość dostosowania układu krzeseł do charakteru i systemu prowadzonych zajęć. Sala jest przestronna i jasna, zapewnia wygodę i komfort pracy. W cenie wynajmu znajduje się korzystanie z projektora z podłączem do Internetu oraz z ekranu.

Wszystkie sale mają dostęp do szybkiego bezprzewodowego WiFi, możliwość zamówienia serwisu kawowego.

Więcej informacji:

Dział Wynajmów – Justyna Siwek
e-mail: wynajem@poznanska.nysa.pl
tel. 77 435 12 54 w. 26 lub tel. kom. 727 550 651

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.