Animator rynku książki

Tryb nauczania: Zaoczny

Czas trwania: 2-letni okres nauczania

Nazwa zawodu i symbol cyfrowy: Animator rynku książki - 343305

Kwalifikacje: PGF.09 – Organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem rynku książki oraz relacjami z klientami

Animator Rynku Książki to nowoczesny zawód, który łączy w sobie pasję do literatury, zdolności organizacyjne oraz umiejętności marketingowe. Osoby specjalizujące się w tym kierunku stają się ekspertami w popularyzacji książek oraz promocji czytelnictwa.

Dla kogo? Kierunek ten jest idealny dla osób, które kochają książki i chcą związać swoją przyszłość z branżą wydawniczą, a także dla tych, którzy mają predyspozycje do pracy w dynamicznym środowisku kulturowym. Jeśli marzysz o pracy, w której możesz codziennie kontaktować się z literaturą i jednocześnie wpływać na kształtowanie nawyków czytelniczych w społeczeństwie, to jest to idealny wybór dla Ciebie.

Po ukończeniu kierunku Animator Rynku Książki, absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w:

• Wydawnictwach i redakcjach czasopism literackich.
  • Księgarniach oraz hurtowniach książek.
  • Bibliotekach i instytucjach kultury.
  • Agencjach reklamowych specjalizujących się w promocji książek.
  • Organizacjach pozarządowych zajmujących się promocją czytelnictwa.
  • Jako niezależni specjaliści ds. promocji literatury.

To proste: wypełnij i wyślij formularz rejestracji online. Możesz wybrać konkretny zawód, albo zaznaczyć „wybierz kierunek później”. Po otrzymaniu formularza, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.