Kształcenie w zawodach Medycznych w ECES Vademecum

Jak wynika z najnowszego artykułu Poradnika Pracownika oprócz zawodów takich jak Specjalista z branży IT, Broker Informacji, Traffic Manager, Weterynarz czy Dietetyk – potrzebni będą Terapeuci,  Opiekunowie Medyczni i inni pracownicy usług medycznych. W Szkole Medycznej Vademecum czekają na wszystkich chętnych kierunki medyczne takie jak: Opiekun medyczny, Technik masażysta, Higienistka stomatologiczna.  Nauka na tych kierunkach jest całkowicie bezpłatna. Ponadto słuchacze Medycznej Szkoły Vademecum  znajdą w naszej ofercie także studia licencjackie w Instytucie Promocji Zdrowia, studia magisterskie z zakresu ochrony zdrowia a także kursy zawodowe – wszystkie poświęcone zawodom medycznym.

1. STUDIA LICENCJACKIE Z PROMOCJI ZDROWIA

Studia Licencjackie Wyższej Szkoły teologiczno-Humanistycznej pk. Nysa prowadzone są w Instytucie Promocji Zdrowia w specjalności: Promocja zdrowia z elementami zdrowia publicznego, Promocja zdrowia i urody. Studia te prowadzone są w formie 3 letnich studiów licencjackich oraz studiów ze specjalnym programem dla posiadających maturę Absolwentów szkół policealnych o profilu medycznym (realizowane jako indywidualny tok studiów). W programie studiów studenci Instytutu Promocji Zdrowia znajdą autorską „Szkołę zdrowego gotowania”.

Więcej informacji na ten temat TUTAJ

2. STUDIA MAGISTERSKIE Z PROMOCJI ZDROWIA

W dniu 25 czerwca 2007 roku Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa W Katowicach oraz Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna w Podkowie Leśnej podpisały umowę o współpracy w zakresie uzupełniających studiów magisterskich. Dzięki zastosowaniu łączy światłowodowych, które połączyły siedzibę główną GWSH w Katowicach z Nysą  zajęcia odbywają się w Nysie w budynku Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej przy ulicy Poznańskiej 1 w bardzo dobrze wyposażonych salach dydaktycznych.

Studia magisterskie realizowane są w Nysie na kierunku Zarządzanie w specjalnościach: Zarządzanie w ochronie zdrowia, Marketingowe zarządzanie jednostkami służby zdrowia,  Zarządzanie zasobami ludzkimi w jednostkach służby zdrowia.

Więcej informacji na ten temat TUTAJ

3. KURSY ZAWODOWE MEDYCZNE

Kształcimy Pracowników Przyszłości wyposażając ich w niezbędne kwalifikacje stąd jedną z form kształcenia są medyczne kursy zawodowe. Kursy zawodowe to propozycja dla tych, którzy chcą się szybko przekwalifikować i zostać specjalistą w interesującej ich dziedzinie. Kursy medyczne Vademecum te to duża dawka wiedzy praktycznej przekazanej w przystępny sposób przez wykładowców – specjalistów w tej dziedzinie. Kursanci mogą wybierać w bogatej ofercie kursów. Są to:  Język angielski/niemiecki dla osób pracujących w zawodach medyczno-opiekuńczych, Kurs masażu medycznego, Kurs masażu relaksacyjnego, Kurs masażu sportowego, Kurs – Opiekun osób niepełnosprawnych i chorych, Kurs – Opiekun osób starszych, Kurs – Opiekun w domu pomocy społecznej, Kurs – Podstawy żywienia osób chorych, Kurs – Podstawy żywienia osób w starszym wieku, Kurs –  Rejestratorka Medyczna.   Kursy są prowadzone w wygodnej formule: zdalnie w czasie rzeczywistym prowadzone przez wykładowcę w profesjonalnych studiach nagrań, gdzie wykorzystują oni do zajęć platformy edukacyjne wykorzystując nowoczesne metody nauczania. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalną kadrę praktyków

Więcej informacji na ten temat TUTAJ

Jesteś zainteresowany kształceniem w zawodach medycznych? Wypełnij formularz a uzyskasz więcej informacji!

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.