5/5

Aktualnie uczę się w Szkole Policealnej Vademecum na kierunku Opiekun medyczny. Po raz kolejny jestem zachwycona organizacją, poziomem nauki, wyposażeniem pracowni przedmiotowych. Wszystko na medal. Polecam innym ten kierunek i w ogóle Szkołę 😀

Kasia, Szkoła medyczna

5/5

Jestem słuchaczką Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Szkoła jest naprawdę super, bardzo dobry poziom nauczania a przede wszystkim klimat jaki tutaj panuje jest bardzo przyjazny. Nauczyciele są bardzo przyjacielsko nastawieni do uczniów 🙂 Panie w Dziale Obsługi Słuchacza pełen profesjonalizm 😀 Polecam 😀

Mariola, Liceum ogólnokształące

5/5

Jestem na techniku administracji w Vademecum. Zajęcia ciekawe, dużo praktyki, wyrozumiali wykładowcy czegóż chcieć więcej. Na początku byłem załamany bo nie zdałem matury, ale teraz nawet nie żałuję, jestem już na 2 roku w międzyczasie zdałem maturę a po skończeniu szkoły policealnej idę na studia, też tutaj. Zarządzanie zasobami ludzkimi w administracji to jest kierunek w którym chciałbym dalej się kształcić. Polecam bardzo naukę w Vademecum w Nysie.

Jakub, Szkoła Policealna

5/5

Polecam szkołę policealną ! Szkoła z ciekawymi kierunkami i super wykładowcami i do tego bezpłatna. Ukończyłam już jeden kierunek i zastanawiam się nad kolejnym:). Pozdrowienia dla całego zespołu

Marzena, Szkoła Policealna

5/5

Kiedyś trafiłam na ogłoszenie Vademecum o szkole policealnej, weszłam z ciekawości, skusiły mnie certyfikaty dodatkowe, więc się zapisałam. Na początku myślałam, że to kierunek dla zabicia czasu, hobby, ale skończyłam, zdałam egzamin i już pracuję w kwiaciarni ! Wszystkim polecam Florystykę w Vademecum w Nysie. To kierunek na medal. A Pani Kasia – wykładowca to specjalista jakich mało.

Anna, Szkoła Policealna

5/5

Polecam z całego serca! Uczę się w Szkole Policealnej na kierunku Opiekun medyczny. Zajęcia mamy prowadzone w super salach. Nowe, super wyposażone. Najbardziej podobają się fantomy imitujące prawdziwych ludzi i ręce na których uczymy się pobierać krew i wiele wiele innych. Świetni nauczyciele, którzy przekazują nam bardzo praktyczną wiedzę. Polecam wszystkim! Jeśli chcecie się zapisać to tylko do Vademecum!!

Ewelina, Szkoła Policealna