Nowa współpraca! Fort Nysa Rugby Futball

Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym nasza Szkoła Policealna ECN Vademecum Nysa podpisała porozumienie o współpracy  z Fort Nysa Rugby Football czyli ze znaną wszystkim nyską drużyną footballu australijskiego.  W ramach tego porozumienia będziemy wzajemnie wspierać swoje działania, oczywiście my działania sportowe Fort Nysa Rugby Football a oni nasze działania edukacyjne. Umowę z ramienia Fort Nysa podpisał trener i Prezes klubu Pan Mateusz Latawski, umowę z ramienia ECES Vademecum organu prowadzącego Szkołę Policealną ECN Vademecum podpisała pani dr Bożena Węcka. W spotkaniu uczestniczyły także  członkinie klubu Fort Nysa Rugby Football Pierwszym efektem tej współpracy są już logotypy ECN Vademecum zamieszczone na koszulkach klubowych zawodniczek. Cieszymy się bardzo na tą współpracę i już zapraszamy wszystkich naszych uczniów i studentów na imprezy sportowe Fort Nysa Rugby Football. O terminach wszystkich imprez będziemy Was na bieżąco informować.