Nysa Cup

馃弶Ju偶 w t臋 sobot臋 odb臋dzie si臋 II Nysa Cup – Mi臋dzynarodowy Turniej Futbolu Australijskiego! 馃弶
Na murawie o z艂oto zawalczy 艂膮cznie 8 dru偶yn m臋skich oraz 偶e艅skich z ca艂ej Europy. Nie zabraknie r贸wnie偶 prawdziwych Australijczyk贸w graj膮cych w futbol od urodzenia.
Impreza odb臋dzie si臋 pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ambasady Australii oraz Marsza艂ka Wojew贸dztwa Opolskiego, Andrzeja Bu艂y聽

Podczas聽 Nysa Cup nie zabraknie ekipy Szko艂y Policealnej Vademecum w towarzystwie kochanego przez dzieci Vademecusia z pysznymi firmowymi s艂odko艣ciami! Dla dzieci przygotowane zosta艂o studio bezp艂atnego tatua偶u! Team Vademecum zadba o to 偶eby ka偶da buzia tego dnia by艂a u艣miechni臋ta! 聽Wszystkim ch臋tnym kibicom pracownicy szko艂y przedstawi膮 swoj膮 ofert臋 edukacyjn膮! Ka偶da osoba pe艂noletnia, kt贸ra odwiedzi nasze stanowisko w godzinach 11.00 鈥 14.00 i wype艂ni kart臋 zg艂oszeniow膮 we藕mie udzia艂 w losowaniu nagr贸d!

Co b臋dzie do wygrania?

1.Ci艣nieniomierz elektroniczny

2.Zestaw artystyczny do rysowania

3.Smartband opaska sport smartwatch