Nysa Cup

🏉Już w tę sobotę odbędzie się II Nysa Cup – Międzynarodowy Turniej Futbolu Australijskiego! 🏉
Na murawie o złoto zawalczy łącznie 8 drużyn męskich oraz żeńskich z całej Europy. Nie zabraknie również prawdziwych Australijczyków grających w futbol od urodzenia.
Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ambasady Australii oraz Marszałka Województwa Opolskiego, Andrzeja Buły

Podczas  Nysa Cup nie zabraknie ekipy Szkoły Policealnej Vademecum w towarzystwie kochanego przez dzieci Vademecusia z pysznymi firmowymi słodkościami! Dla dzieci przygotowane zostało studio bezpłatnego tatuażu! Team Vademecum zadba o to żeby każda buzia tego dnia była uśmiechnięta!  Wszystkim chętnym kibicom pracownicy szkoły przedstawią swoją ofertę edukacyjną! Każda osoba pełnoletnia, która odwiedzi nasze stanowisko w godzinach 11.00 – 14.00 i wypełni kartę zgłoszeniową weźmie udział w losowaniu nagród!

Co będzie do wygrania?

1.Ciśnieniomierz elektroniczny

2.Zestaw artystyczny do rysowania

3.Smartband opaska sport smartwatch