Zbiórka karmy i środków czystości

Uwaga! Ogłaszamy zbiórkę karmy oraz środków czystości dla Nyskiego Pogotowia Opiekuńczo-Adopcyjnego dla Zwierząt ŁAPA i Schroniska dla Bezdomnych Zwięrząt w Konradowej!

Co możesz przynieść? (przykładowe produkty zostały podlinkowane)
Zbiórka trwa do 09.06.2024
Prosimy aby dostarczyć rzeczy do Vademecum – Nysa ul. Poznańska 1
A to nie wszystko!

9 czerwca (w niedzielę) odbędzie się Piknik na rzecz bezdomnych zwierząt pod Honorowym Patronatem Burmistrza Nysy w którym my również weźmiemy udział!

Współorganizatorem wydarzenia jest Agencja Rozwoju Nysy.
Do wsparcia inicjatywy dołączają również przedsiębiorcy zrzeszeni w Nyskim Klubie Biznesu.

Łącząc siły, możemy zebrać fundusze dla naszych czworonożnych przyjaciół. Z tej okazji przygotowane zostały na Piknik aktywności takie jak:

🐾 Bezpłatne Tatuaże dla dzieci
🐾 punkt informacyjny szkoły policealnej Vademecum w której m.in. możesz uzyskać kwalifikacje Technika Weterynarii
🐾
 animacje dla dzieci,
🐾 otwarty konkurs na najładniej pomalowaną budę,
🐾 galerię piesków do adopcji,
🐾 joga rodzinna,
🐾 poczęstunek,
🐾 punkt informacyjno-adopcyjny.

Podczas Pikniku będą z nami pracownicy Schroniska dla Zwierząt w Konradowej oraz wolontariusze Nyskiego Pogotowia Opiekuńczo- Adopcyjnego Dla Zwierząt Łapa.

Jeśli zastanawiacie się, czy przygarnąć psiaka lub kociaka adopciaka, będziecie mieli możliwość zadania im nurtujących Was pytań. Kto wie? Może to będzie początek nowej przygody z czworonożnym towarzyszem?

A może macie już swojego adopciaka i chcecie podzielić się swoją historią?

Chodźcie do nas! Weźcie ze sobą koce i maty do jogi!

Zróbmy wspólnie coś dobrego!

Zapraszamy serdecznie!