Już 2 stycznia rusza zimowa rekrutacja w ECN Vademecum!

Przegapiłeś rekrutację wrześniową do szkoły policealnej? A może chcesz zapisać się na Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy? A może chcesz rozpocząć Liceum Ogólnokształcące?

Nic straconego, już 2 stycznia rozpoczynamy rekrutację zimową!

Zastanawiasz się co wybrać? U nas masz wiele możliwości! Bezpłatna szkoła policealna, Bezpłatna szkoła medyczna, Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy, Kurs Zawodowy.

Bezpłatna Policealna Szkoła Zawodowa to atrakcyjna forma zdobycia zawodu odpowiednia dla tych wszystkich, którzy chcieliby zdobyć konkretny zawód, czy też podwyższyć swoje kwalifikacje. Dzięki takiej formie kształcenia możesz zdobyć uprawniania w wielu ciekawych zawodach jakich nie oferują inne formy kształcenia. Dodatkowo nauka w PSZ Vademecum jest wzbogacana dodatkowymi bezpłatnymi szkoleniami poszerzającymi znacznie wiedzę w danym obszarze kształcenia. Tu możesz zdobyć tytuł Technika Administracji z certyfikatem języka migowego czy Technika Usług Kosmetycznych z certyfikatem Souvre.

A może interesuje Cię branża medyczna?

W Bezpłatnej Szkole Medycznej Vademecum czekają na wszystkich chętnych kierunki medyczne, kierunki związane z opieką społeczną i zwykłe kursy zawodowe – wszystkie poświęcone zawodom medycznym. Dużą popularnością cieszą się kierunki: Opiekun medyczny, Technik masażysta,  Kursy zawodowe to propozycja dla tych, którzy chcą się szybko przekwalifikować i zostać specjalistą w interesującej ich dziedzinie. Kursy medyczne Vademecum  to duża dawka wiedzy praktycznej przekazanej w przystępny sposób przez wykładowców – specjalistów w tej dziedzinie

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe (KKZ) – to nowa forma zdobycia zawodu odpowiednia dla tych wszystkich, którzy chcieliby możliwie jak najszybciej zdobyć konkretny zawód, czy też podwyższyć swoje kwalifikacje. Dzięki takiej formie kształcenia na zajęcia przychodzi się głównie po to, aby zdobywać praktyczne umiejętności, teorię można w dużej mierze opanować dzięki wykorzystaniu metod i technik kształcenia na odległość. W kursie może uczestniczyć każda zainteresowana osoba, która ukończyła 18 lat bez względu na posiadane wykształcenie (za wyjątkiem zawodów, gdzie jest wymóg posiadania średniego wykształcenia). Dużą popularnością cieszy się tutaj propozycja KKZ – technik weterynarii.

Kursy zawodowe to nowa forma podwyższenia swoich kwalifikacji  odpowiednia dla tych wszystkich, którzy uważają, że powinni zwiększyć zakres swoje wiedzy w określonych dziedzinach lub dla tych, którzy szukają ciekawego zawodu dla siebie. Kursy zawodowe to także propozycja dla tych, którzy chcą się szybko przekwalifikować i zostać specjalistą w interesującej ich dziedzinie. Kursy te to duża dawka wiedzy praktycznej przekazanej w przystępny sposób przez wykładowców – specjalistów w tej dziedzinie. Kursanci mogą wybierać w bogatej ofercie kursów. Są to:  Kurs: Rejestratorka medyczna,  Kurs – Opiekun osób niepełnosprawnych i chorych, Kurs – Opiekun osób starszych, Kurs – Opiekun w domu pomocy społecznej, Kurs – Podstawy żywienia osób chorych, Kurs – Podstawy żywienia osób w starszym wieku.   Kursy są prowadzone w wygodnej formule: zdalnie w czasie rzeczywistym prowadzone przez wykładowcę w profesjonalnych studiach nagrań, gdzie wykorzystują oni do zajęć platformy edukacyjne wykorzystując nowoczesne metody nauczania.

Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych to droga w kierunku własnego rozwoju osobistego. Brak średniego wykształcenia jest przeszkodą w uzyskaniu lepszej pracy lub intratnego awansu zawodowego. LO dla dorosłych to szansa dla tych wszystkich, którzy przerwali naukę w szkole dziennej, podjęli pracę ale teraz na rynku pracy są mało konkurencyjni. Kto może się uczyć w LO dla dorosłych: każdy, kto ukończył gimnazjum, ośmioletnią szkołę podstawową, bądź zasadniczą szkołę zawodową. Czas trwania LO: nauka w tego typu szkole trwa cztery lata (8 semestrów) i zapewnia dobre przygotowanie do egzaminu maturalnego. Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna wspiera uczniów w procesie przygotowania się do egzaminu maturalnego.