Nowe bezpłatne kierunki szkoły policealnej

W naszej szkole policealnej pojawiły się nowe BEZPŁATNE kierunki!

Animator Rynku Książki to nowoczesny zawód, który łączy w sobie pasję do literatury, zdolności organizacyjne oraz umiejętności marketingowe. Osoby specjalizujące się w tym kierunku stają się ekspertami w popularyzacji książek oraz promocji czytelnictwa.

Dla kogo? Kierunek ten jest idealny dla osób, które kochają książki i chcą związać swoją przyszłość z branżą wydawniczą, a także dla tych, którzy mają predyspozycje do pracy w dynamicznym środowisku kulturowym. Jeśli marzysz o pracy, w której możesz codziennie kontaktować się z literaturą i jednocześnie wpływać na kształtowanie nawyków czytelniczych w społeczeństwie, to jest to idealny wybór dla Ciebie.

Po ukończeniu kierunku Animator Rynku Książki, absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w:

• Wydawnictwach i redakcjach czasopism literackich.
  • Księgarniach oraz hurtowniach książek.
  • Bibliotekach i instytucjach kultury.
  • Agencjach reklamowych specjalizujących się w promocji książek.
  • Organizacjach pozarządowych zajmujących się promocją czytelnictwa.
  • Jako niezależni specjaliści ds. promocji literatury.

Opiekunka Dziecięca to profesjonalistka, której zadaniem jest troska o bezpieczeństwo, rozwój i dobrostan najmłodszych. Specjalizuje się w opiece nad dziećmi w różnym wieku, od niemowląt po dzieci w wieku przedszkolnym. Jej praca wymaga zarówno dużej wiedzy teoretycznej, jak i praktycznych umiejętności w zakresie wychowania i pielęgnacji dzieci.

Dla kogo? Kierunek ten jest idealny dla osób, które czują powołanie do pracy z dziećmi i pragną w sposób profesjonalny zajmować się ich opieką. Jeżeli masz w sobie cierpliwość, empatię i chcesz aktywnie wspierać rozwój najmłodszych, ten kierunek jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Absolwenci kierunku Opiekunka Dziecięca mogą znaleźć zatrudnienie w:

• Żłobkach i przedszkolach.
  • Klubach malucha i centrach opieki dziennej.
  • Domach prywatnych jako nianie.
  • Organizacjach zajmujących się opieką nad dziećmi.
  • Instytucjach medycznych na oddziałach pediatrycznych.
  • Firmach oferujących usługi opieki nad dziećmi.