Technik masażysta z podstawami masażu kosmetycznego

Koszt: nauka BEZPŁATNA

Tryb nauczania: Stacjonarny

Czas trwania: : 2-letni okres nauczania

Nazwa zawodu i symbol cyfrowy: Technik masażysta – 325402

Kwalifikacje: K1: Świadczenie usług w zakresie masażu (MED.10)

Masażysta stosuje wszystkie metody i techniki masażu oraz zabiegi, które usprawniają leczenie i rehabilitację ludzi chorych, a także relaksują i odmładzają zdrowych. Technik masażysta stanowi średni personel medyczny, wykonuje masaż w: medycynie, sporcie, kosmetyce i profilaktyce. Technik masażysta musi posiadać biegłą znajomość podstaw teoretycznych oraz sprawność manualną. Wykonuje również podstawowe ćwiczenia lecznicze, uwzględniając aktualny stan zdrowia, potrzeby i możliwości pacjenta. Technik masażysta może pracować jako członek zespołu rehabilitacyjnego bądź świadczyć usługi indywidualnie. Najpopularniejsze miejsca pracy dla masażystów to: szpitale, przychodnie rehabilitacyjne, gabinety fizjoterapeutyczne, sanatoria, hotele i gabinety odnowy biologicznej, ośrodki SPA, prywatne gabinety masażu lub jako masażysta drużyny sportowej. Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie technik masażysta powinien być przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych:
1) wykonywania masażu w medycynie;
2) wykonywania masażu w sporcie;
3) wykonywania masażu w kosmetyce i profilaktyce;
4) prowadzenia działalności profilaktycznej, popularyzującej zachowania prozdrowotne.

Pracę znajdziesz w zespołach lub gabinetach rehabilitacy6jnych szpitali, klinik, przychodni, instytucji lecznictwa uzdrowiskowego, gabinetach odnowy biologicznej, gabinetach kosmetycznych, klubach sportowych. Możesz samodzielnie prowadzić działalność gospodarczą.
EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJĘ (MED.10) ODBYWA SIĘ POD KONIEC KLASY DRUGIEJ.

To proste: wypełnij i wyślij formularz rejestracji online. Możesz wybrać konkretny zawód, albo zaznaczyć „wybierz kierunek później”. Po otrzymaniu formularza, skonatktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe.

Zgłoś swoje zainteresowanie ofertą i promocjami

obowiązującymi w bezpłatnej Medycznej Szkole Policealnej Vademecum w Nysie w wygodnej dla Ciebie formie!

Biuro rekrutacji skontaktuje się z Tobą we wskazanym terminie i przestawi ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!