Konkurs ,,Wybierz zawód odpowiedni dla Ciebie” – Higienistka stomatologiczna

Zasady konkursu*/*

I. Czas trwania konkursu:

Rozpoczęcie: 11.08.2023 – godz. 8.00

Zakończenie:  17.08.2023 – godz. 24.00

Ogłoszenie wyników: 21.08.2023 – godz. 12.00

II. Zadanie konkursowe:

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Wymyśleć hasło reklamowe powiązane z ECES Vademecum oraz z zawodem Higienistka stomatologiczna
  2. Wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy swoimi POPRAWNYMI danymi oraz wpisać w formularzu wymyślone przez siebie hasło reklamowe

III. Sposób wyłonienia zwycięzców:

Komisja konkursowa wyłoni 3 najciekawsze hasła reklamowe i poda do publicznej wiadomości nazwiska zwycięzców oraz rodzaj zdobytej nagrody – 21.08.2023 – godz. 12.00

IV. Nagrody w konkursie*

I miejsce – Szczoteczka soniczna SEAGO SG-2303

II miejsce –  Szczoteczka soniczna Fairywill FW-507

III miejsce – Ultradźwiękowy skaler dentystyczny Heckermann LC-H156

* Odbiór nagrody wyłącznie osobisty w siedzibie ECES Vademecum – Nysa ul. Poznańska 1

UWAGA! Chcesz otrzymać nagrodę gwarantowaną i nie czekać na rozstrzygnięcie Konkursu*?

Zapisz się do BEZPŁATNEJ Szkoły Medycznej Vademecum na kierunek Higienistka stomatologiczna i uzyskaj status słuchacza w czasie trwania konkursu w dniach od 11.08.2023 – 17.08.2023
a otrzymasz wybrany przez siebie prezent GRATIS:

• Szczoteczka soniczna SEAGO SG-2303  lub
  • Szczoteczka soniczna Fairywill FW-507  lub
  • Ultradźwiękowy skaler dentystyczny Heckermann LC-H156 lub

• Kurs Rejestratorki Medycznej lub
  • Kurs Opiekun Osób starszych

*Odbiór wybranego prezentu w I semestrze roku szkolnego 2023/2024

Chcesz zapoznać się z bezpłatnym kierunkiem?

Higienistka stomatologiczna współpracuje bezpośrednio z lekarzem dentystą, w zakresie wykonywania zabiegów profilaktyczno-leczniczych, które wykonuje samodzielnie, na zlecenie i pod nadzorem lekarza dentysty. Głównie wykonuje: wstępne badania diagnostyczne, higienizację pacjentów w różnym wieku, dobiera środki do prawidłowego utrzymania zdrowia jamy ustnej, prowadzi porady dietetyczne, a także wykonuje zabiegi takie jak: piaskowanie, polerowanie, skalingi nad i poddziąsłowe, lakierowanie i lakowanie uzębienia w zakresie profilaktyki kariologicznej, impregnacje zębów mlecznych u dzieci, dopasowywanie wypełnień do zgryzu, wykańczanie i polerowanie wypełnień amalgamatowych. Absolwent w zawodzie higienistka stomatologiczna zgodnie z nabytą wiedzą i umiejętnościami, przygotowany jest także do wykonywania czynności administracyjnych i prowadzenia dokumentacji związanej z funkcjonowaniem gabinetu stomatologicznego, wykorzystując techniki komputerowe oraz obsługując specjalistyczne programy stomatologiczne.

Chcesz zasięgnąć jeszcze dodatkowych informacji:

Dział obsługi słuchacza

Sprawdź pozostałe nasze kierunki:

Formularz zgłoszeniowy:

Podanie danych osobowych ma charakter dowolny, lecz niezbędny do przystąpienia do BEZPŁATNEJ konsultacji z dietetykiem klinicznym. Osobom udostępniającym dane przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich zmian bądź usunięcia.