Konkurs ,,Wybierz zawód odpowiedni dla Ciebie” – Technik masażysta

Zasady konkursu*/*

I. Czas trwania konkursu:

Rozpoczęcie: 28.07.2023 – godz. 8.00

Zakończenie:  3.08.2023 – godz. 24.00

Ogłoszenie wyników: 7.08.2023 – godz. 12.00

II. Zadanie konkursowe:

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Wymyśleć hasło reklamowe powiązane z ECES Vademecum oraz z zawodem TECHNIK MASAŻYSTA
  2. Wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy swoimi POPRAWNYMI danymi oraz wpisać w formularzu wymyślone przez siebie hasło reklamowe

III. Sposób wyłonienia zwycięzców:

Komisja konkursowa wyłoni 3 najciekawsze hasła reklamowe i poda do publicznej wiadomości nazwiska zwycięzców oraz rodzaj zdobytej nagrody – 7.08.2023 – godz. 12.00

IV. Nagrody w konkursie*

I miejsce – Masażer shiatsu szyi karku pleców ciała – grzejący

II miejsce – Smartband opaska sport smartwatch zegar

III miejsce – Słuchawki bezprzewodowe bluetooth 5.1

* Odbiór nagrody wyłącznie osobisty w siedzibie ECES Vademecum – Nysa ul. Poznańska 1

UWAGA! Chcesz otrzymać nagrodę gwarantowaną i nie czekać na rozstrzygnięcie Konkursu*?

Zapisz się do BEZPŁATNEJ Szkoły Medycznej Vademecum na kierunek Technik masażysta i uzyskaj status słuchacza w czasie trwania konkursu w dniach od 28.07.2023 – 3.08.2023
a otrzymasz wybrany przez siebie prezent GRATIS:

• Masażer shiatsu szyi karku pleców ciała – grzejący lub
  • Smartband opaska sport smartwatch zegar
  • Słuchawki bezprzewodowe bluetooth 5.1 lub
  • Kurs Rejestratorki Medycznej lub
  • Kurs Opiekun Osób starszych

*Odbiór wybranego prezentu w I semestrze roku szkolnego 2023/2024

Chcesz zapoznać się z bezpłatnym kierunkiem?

Masażysta stosuje wszystkie metody i techniki masażu oraz zabiegi, które usprawniają leczenie i rehabilitację ludzi chorych, a także relaksują i odmładzają zdrowych. Technik masażysta stanowi średni personel medyczny, wykonuje masaż w: medycynie, sporcie, kosmetyce i profilaktyce. Technik masażysta musi posiadać biegłą znajomość podstaw teoretycznych oraz sprawność manualną.

Technik masażysta może pracować jako członek zespołu rehabilitacyjnego bądź świadczyć usługi indywidualnie. Najpopularniejsze miejsca pracy dla masażystów to:

-Szpitale,
-Przychodnie rehabilitacyjne,
-Gabinety fizjoterapeutyczne,
-Sanatoria, hotele i gabinety odnowy biologicznej,
-Ośrodki SPA, prywatne gabinety masażu lub jako masażysta drużyny sportowej.

Zajęcia praktyczne Technika Masażysty odbywają się w nowych pracowniach Vademecum.

Chcesz zasięgnąć jeszcze dodatkowych informacji:

Dział obsługi słuchacza

Sprawdź pozostałe nasze kierunki:

Formularz zgłoszeniowy:

Podanie danych osobowych ma charakter dowolny, lecz niezbędny do przystąpienia do BEZPŁATNEJ konsultacji z dietetykiem klinicznym. Osobom udostępniającym dane przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich zmian bądź usunięcia.