Konkurs ,,Wybierz zawód odpowiedni dla Ciebie” – Terapeuta zajęciowy

Zasady konkursu*/*

I. Czas trwania konkursu:

Rozpoczęcie: 21.07.2023 – godz. 8.00

Zakończenie:  27.07.2023 – godz. 16.00

Ogłoszenie wyników: 31.07.2023 – godz. 12.00

II. Zadanie konkursowe:

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Wymyśleć hasło reklamowe powiązane z ECES Vademecum oraz z zawodem TERAPEUTA ZAJĘCIOWY
  2. Wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy swoimi POPRAWNYMI danymi oraz wpisać w formularzu
    wymyślone przez siebie hasło reklamowe

III. Sposób wyłonienia zwycięzców:

Komisja konkursowa wyłoni 3 najciekawsze hasła reklamowe i poda do publicznej wiadomości nazwiska zwycięzców oraz rodzaj zdobytej nagrody – 31.07.2023 – godz. 12.00

IV. Nagrody w konkursie*

I miejsce – Wielki Zestaw artystyczny do malowania

II miejsce – Zestaw artystyczny – kredki

III miejsce – Słuchawki bezprzewodowe bluetooth

* Odbiór nagrody wyłącznie osobisty w siedzibie ECES Vademecum – Nysa ul. Poznańska 1

UWAGA! Chcesz otrzymać nagrodę gwarantowaną i nie czekać na rozstrzygnięcie Konkursu*?

Zapisz się do BEZPŁATNEJ Szkoły Medycznej Vademecum na kierunek Terapeuta zajęciowy i uzyskaj status słuchacza w czasie trwania konkursu w dniach od 21.07.2023 – 27.07.2023
a otrzymasz wybrany przez siebie prezent GRATIS:

• Wielki Zestaw artystyczny do malowania
  • Zestaw artystyczny – kredki
  • Słuchawki bezprzewodowe bluetooth 5.1
  • Kurs Rejestratorki Medycznej lub
  • Kurs Opiekun Osób starszych

*Odbiór wybranego prezentu w I semestrze roku szkolnego 2023/2024

Chcesz zapoznać się z bezpłatnym kierunkiem?

Terapeuta zajęciowy to osoba, która prowadzi różne formy i techniki terapii zajęciowej w procesie leczenia oraz rehabilitacji chorych, w celu przeciwdziałania powstaniu przewlekłego stanu chorobowego lub trwałego kalectwa.

Terapeuta Zajęciowy pracuje z chorymi różnymi metodami oraz prowadzi różne formy oddziaływania terapeutycznego: zajęcia warsztatowe, świetlicowe, kulturalno-oświatowe i artystyczne, ćwiczenia z zakresu wychowania fizycznego (rekreacyjne, sportowe), wykonywanie wraz z pacjentem podczas zajęć terapeutycznych prac ogrodniczych, wikliniarskich, dziewiarskich, krawieckich i innych.

Terapeuta Zajęciowy jest przygotowany do:

• nawiązywania kontaktu psychoterapeutycznego z chorym oraz tworzenia środowiska psychoterapeutycznego

i socjoterapeutycznego, w celu rozpoznania i zaspokajania potrzeb człowieka chorego, z uwzględnieniem czynników

zdrowotnych, psychologicznych i społecznych

• planowania indywidualnego i grupowego programu terapii, dostosowanej do potrzeb pacjenta, jego cech i nawyków oraz zaleceń lekarskich
  • prowadzenia różnych form oddziaływania terapeutycznego: zajęcia warsztatowe, świetlicowe, kulturalno-oświatowe

Terapia zajęciowa jest prowadzona w ośrodkach dla niepełnosprawnych, domach opieki społecznej lub centrach rehabilitacyjnych.

Zawód terapeuty zajęciowego należy do grupy zawodów medycznych, które są coraz częściej poszukiwane na dzisiejszym rynku pracy, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Chcesz zasięgnąć jeszcze dodatkowych informacji:

Dział obsługi słuchacza

Sprawdź pozostałe nasze kierunki:

Formularz zgłoszeniowy:

Podanie danych osobowych ma charakter dowolny, lecz niezbędny do przystąpienia do BEZPŁATNEJ konsultacji z dietetykiem klinicznym. Osobom udostępniającym dane przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich zmian bądź usunięcia.