Konkurs ,,Wybierz zawód odpowiedni dla Ciebie” – Technik usług kosmetycznych

Zasady konkursu*/*

I. Czas trwania konkursu:

Rozpoczęcie: 07.07.2023 – godz. 8.00

Zakończenie:  13.07.2023 – godz. 16.00

Ogłoszenie wyników: 17.07.2023 – godz. 12.00

II. Zadanie konkursowe:

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Wymyśleć hasło reklamowe powiązane z ECES Vademecum oraz z zawodem Technik Usług Kosmetycznych (lub kosmetyczka)
  2. Wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy swoimi POPRAWNYMI danymi oraz wpisać w formularzu wymyślone przez siebie hasło reklamowe

III. Sposób wyłonienia zwycięzców:

Komisja konkursowa wyłoni 3 najciekawsze hasła reklamowe i poda do publicznej wiadomości nazwiska zwycięzców oraz rodzaj zdobytej nagrody – 17.07.2023 – godz. 12.00

IV. Nagrody w konkursie*

I miejsce – Zestaw kosmetyków w eleganckim kuferku

II miejsce – Paleta cieni z pędzlami

III miejsce – Zestaw profesjonalnych pędzli do makijażu

* Odbiór nagrody wyłącznie osobisty w siedzibie ECES Vademecum – Nysa ul. Poznańska 1

UWAGA! Chcesz otrzymać nagrodę gwarantowaną i nie czekać na rozstrzygnięcie Konkursu*?

Zapisz się do BEZPŁATNEJ Szkoły Policealnej Vademecum na kierunek  technik usług kosmetycznych w czasie trwania konkursu w dniach od 07.07.2023 – 13.07.2023 i uzyskaj status słuchacza
a otrzymasz wybrany przez siebie prezent GRATIS:

• Zestaw kosmetyków w eleganckim kuferku lub
  • Zestaw profesjonalnych pędzli do makijażu lub
  • Paleta cieni lub
  • Kurs Asertywność w kontaktach z klientem lub
  • Kurs Podstawy komunikacji interpersonalnej

*Odbiór wybranego prezentu w I semestrze roku szkolnego 2023/2024

Chcesz zapoznać się z bezpłatnym kierunkiem?

Zawód technik usług kosmetycznych to zawód dla ludzi pragnących rozwoju i lubiących wyzwania. Specyfika tego zawodu polega na kontakcie z ludźmi. Ważna jest zatem życzliwość, wrażliwość, komunikatywność, kultura osobista. Ważne jest zainteresowanie modą i trendami przemysłu kosmetycznego. W puli oferowanych usług przez kosmetyczkę znajdują się zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej, zdobniczej oraz zabiegi z zastosowaniem czynników fizykalnych.

• Gabinetach kosmetycznych,
  • Gabinetach odnowy biologicznej,
  • Firmach kosmetycznych.
  • Możesz prowadzić własny gabinet kosmetyczny.

Zajęcia praktyczne Technika Usług Kosmetycznych odbywają się w nowych pracowniach Vademecum

Chcesz zasięgnąć jeszcze dodatkowych informacji:

Dział obsługi słuchacza

Sprawdź pozostałe nasze kierunki: