Konkursy ECN Vademecum ,,Wybierz zawód dla siebie”

UWAGA! Vademecum z Nysy ogłasza Wielki KONKURS z nagrodami pt.,,Wybierz zawód dla siebie”!

Chcemy wszystkim, którzy nie maja jeszcze sprecyzowanych planów odnośnie swojego kształcenia przybliżyć możliwości wyboru zawodów w Policealnej Szkole Vademecum oraz w Medycznej Szkole Vademecum z Nysy.

W tym celu ogłaszamy wielki KONKURS z nagrodami: ,,Wybierz zawód dla siebie”!

I. Czas trwania konkursów:

7.07.2023 – 13.07.2023 – ZAKOŃCZONY

Konkurs nr 1 – Technik usług Kosmetycznych

14.07.2023 – 20.07.2023 – ZAKOŃCZONY
Konkurs nr 2 –  Opiekun medyczny

21.07.2023 – 27.07.2023
Konkurs nr 3  – Terapeuta zajęciowy

28.07.2023 – 3.08.2023
Konkurs nr 4  – Technik Masażysta

4.08.2023 – 10.08.2023
Konkurs nr 5 –  Technik Florysta

11.08.2023 – 17.08.2023
Konkurs nr 6  – Higienistka stomatologiczna

II. Zadanie konkursowe:

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Wymyśleć hasło reklamowe powiązane z ECES Vademecum oraz z zawodem który jest bohaterem danego tygodnia
  2. Wypełnić formularz zgłoszeniowy swoimi POPRAWNYMI danymi oraz wpisać w formularzu wymyślone przez siebie hasło reklamowe

III. Sposób wyłonienia zwycięzców:

Komisja konkursowa wyłoni 3 najciekawsze hasła reklamowe i poda do publicznej wiadomości nazwiska zwycięzców oraz rodzaj zdobytej nagrody

Do wygrania m.in:*

• Zestaw kosmetyków w eleganckim kuferku
  • Zestaw profesjonalnych pędzli do makijażu
  • Paleta cieni
  • Słuchawki bezprzewodowe
  • Smartband
  • Masażer karku
  • Zestaw artystyczny do malowania
  • i wiele innych

IV. UWAGA! Chcesz otrzymać nagrodę gwarantowaną i nie czekać na rozstrzygnięcie Konkursu*?

Chcesz zasięgnąć jeszcze dodatkowych informacji:

Dział obsługi słuchacza